TBMM’de düzenlenen AKP Grup Toplantısı’na katılan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, artık TBMM’de de içilen Çenesuyu’nda devam eden yatırım süreci ile ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bilgi verdi

Bir dizi program için başkent Ankara’ya giden Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında TBMM’de gerçekleşen AKP Grup Toplantısı’na katıldı. Yerel ve ulusal gündeme dair önemli mesajların verildiği toplantıyı takip eden Aygün, ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir araya geldi. Erdoğan’ın yeni yaşını tebrik eden Aygün, görüşmesi esnasında artık TBMM çatısı altında da içilen Çenesuyu’nda devam eden cam şişeleme makinesi yatırımı hakkında bilgiler verdi.

GRUP BAŞKANVEKİLİ MUŞ’A ZİYARET
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmesiyle ilgili açıklamalarda bulunan Aygün, “İlimizin bir markası ve ilçemizin büyük değeri Çenesuyu temaslarımız neticesinde artık Gazi Meclisimizde de içilir oldu” dedi. Aygün, daha sonra ise TBMM çatısı altında 24, 25 ve 26. dönemlerde birlikte görev aldığı milletvekilleri ile birlikte AKP MYK Üyesi ve Grup Başkanvekili İstanbul Milletvekili Mehmet Muş’u ziyaret etti.