Asırlardan Beri Tükenmeyen Lezzet ve Saflık

Derince’nin Meşhur Doğal Hazinesi
Çenesuyu

Çenesuyu A.Ş. Derince Belediyesi kuruluşudur. Çenesuyu Doğal Kaynak Suyu dolum tesisleri ve doğrudan halka satış noktası olan Kaşık Tesisleri ile hizmet vermektedir. Çenesuyu A.Ş. Kocaeli Ticaret Odası ve Kocaeli Sanayi Odası üyesidir.

Yılda 300 milyon şişe üzerinde üretim kapasitesi olan Çenesuyu A.Ş., Dünya Sağlık Örgütü, Avrupa Birliği ve T.C. Sağlık Bakanlığı kriterlerine göre, kabul gören 4,5 – 9,5 pH oranı içinde 6,8 pH değeriyle ortalama standartlara en uygun doğal kaynak sulardan biridir.

Kocaeli, Istanbul, Ankara, Eskişehir, Edirne, Balıkesir, Kastamonu, Bursa, İzmir, Tekirdağ, Konya, Sakarya, Göynük (Bolu), Yalova gibi illerde distribütör sistemiyle çalışmakta olan Çenesuyu distribütörlerine bağlı 400 den fazla alt bayi ve binlerce satış noktasıyla hizmet vermektedir. İngiltere, Hollanda, Bahreyn, Suudi Arabistan ve Katar gibi ülkelere ihracat yaparak yurtdışı bayilikleri ile dünya çapında da hızla büyümektedir.

Sertifikalarımız

Neden Çenesuyu

Hepimiz birçok su markasını gün içinde tadıyoruz, birçok su markasını da duyuyoruz. Gerek cam şişeden, gerek pet şişeden gerekirse de şebeke suyundan su içiyoruz. Peki tercih ettiğimiz bu suların sadece su olmadığını hepsinin vücudunuz için farklı bir öneme sahip olduğunu biliyor muyduk?

Çenesuyu, doğal yapısı ile özellikle böbrek hastaları açısından markasının değerini daha da artırmaktadır.

Zengin mineral içeriğiyle şifa kaynağı olan Çenesuyu, çocukların diş sağlığı ve kemik gelişimi için ayrıca hamile ve yaşlılar için de ideal bir sudur.

Kocaeli’nin haklı gururu olarak Çenedağı’ndan size saf lezzeti ulaştırmak için her gün daha çok çalışıyoruz. Çünkü asırlardan beri tükenmeyen bu saflık ve lezzeti tatmanın Türkiye’nin ve Dünyanın hakkı olduğuna inanıyoruz.