Faq Çenesuyu A.Ş

Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıda sorunuzun cevabını bulamazsanız lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Çenesuyu olarak toplam 12 farklı ilde satış yapmaktayız. En çok bayimiz ve satış alanı bulunan ilimiz ise üretim tesislerimizin bulunduğu Kocaeli ilidir. Suyu kaynağından Çenedağı’ndan alıp en doğal ve saf haliyle bu lezzeti size nasıl ulaştırabiliriz derdindeyiz. Asırlardan beri içenin vazgeçemediği bu lezzeti bizimle beraber daha çok yere ulaştırmak istiyorsanız web sitemizdeki bayilik formunu doldurarak bir yerden başlayabilirsiniz.

Çenedağı’nın zirvesinden gelen bu doğal lezzeti, yüksek kapasiteli Çenesuyu üretim tesislerimizde el değmeden en doğal haliyle üretip paketliyoruz. Paketlemelerimizi de suya verdiğimiz değer kadar önemli ve hijyenik gerçekleştiriyoruz. İçiminiz için en kolay ve sağlıklı hale getirdiğimiz Çenesuyu ürünlerimizle her koşulda size uyum sağlayabilmek için birçok çeşidiyle tüm yetkili bayi ve marketlerde satışımızı gerçekleştiriyoruz.

Çenesuyunun içinde Klorür, Nitrat, Amonyum, Demir, Mangan, Sülfat, Sodyum bulunur bu değerler suyun daha yumuşak olmasını sağlar. Çenesuyu dünya sıralamasında Sodyum oranı en düşük sulardan ve bikarbonat oranı en yüksek doğal kaynak sularından biridir.

Çene dağından gelen eşsiz lezzet Çenesuyu pH değerinde de gereken oranları sağlıyor, pH seviyesinin 6.5 ile 9.5 arasında olması gerekir. Çenesuyu 0,5 litre, 6.8 pH seviyesi ile gerekli oranı sağlar. pH değerinin minerallerle sağladığı denge ve yumuşak içimi ile şişkinlik ,doygunluk hissi yaratmaz. Bu da daha sağlıklı bedenleri daha mutlu gülüşleri oluşturur. Dengeli pH değeri ve mineralleriyle suyun en saf hali Çenesuyu.

Geçmişten günümüze doğallığından ve saflığından ödün vermeden gelen Çenesuyu içinde bulunan mineraller açısından zengin olup, doğal yapısında kireç bulunmaması nedeniyle böbrek hastaları açısından da ciddi önem taşır. Faydaları bu kadarla bitmeyen Çenesuyu çocukların diş sağlığı ve kemik gelişimi için önemliyken hamile ve yaşlılar için ideal bir sudur.

Su kaynağının konumu suyun doğallığı ve insan sağlığı açısından önem teşkil eder. Su kaynağı şehir içinde ya da insan faaliyetinin aktif olarak gerçekleştiği bir alanda olursa su kaynağı doğallığını ve saflığını zaman geçtikçe yitirerek kaybeder. Biz suyumuzu yaşamdan uzak doğanın içinden Çenedağı’ndan elde ediyoruz. Yaşayan doğayı tahrip etmiyor, onu olabildiğince iyi saklıyor ve sizlere sunuyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular